top of page
up

Tiem kuri grīb grandiozu pasākumu mes organizējam VIP-kvestus, kuri sastādīti pēc individuālam pieprasam izspēlēšanas, ceļojuma, kinofilmēšanas, studēšanas, reala detektīva un spiegošanu žanrā.

Mums ir plaša izvēle papildus piedavājumos un šovs-programmas, kuri padarīs jūsu svētkus grandiozu, burvīgu un neaizmirstamu.

Pēc velēšanās jebkuri svētki atslegā. Papildināsim jūsu svētkus ar krāsainam šoviem un aktierim.

Videoreportāža un fotogrāfijas palidzēs saglabāt atmiņā kurjozus un smieklīgus mirkļus.

Musu kvestu priekšrocība:

  • Vecāki var 2-3 stundas atpusties bez bērniem.

  • Bērni ir aizrauti un saņem prasmi strādāt komanda un patstavīgi risināt neparastus uzdevumus.

  • Kvestam svaigā gaisā nav obligāti izīrēt telpu un arī spēlēs svaigā gaisā ir veselīgi

Auto

Komandas kvests – tas ir aizraujoša zinātkara un aktīva spēle ar sižetu un meklēšanu. Ceļā jūs gaida šifrojumi, mīklas, noslēpumi un izmeklēšana. Vadītāji ar pieredzi (2-3 cil.) gatavo kvestu iepriekš. Vasarā tāda spēle daļēji vai visa tiek pavadīta svaigā gaisā. Aukstam sezonam derēs plaša istaba ar izēju uz ielas.

Kvest-animācija mazuļiemogranizējam jautrus un aktīvus spēles un dāvanu meklēšanu.

Auto-kvests – kvests ar ceļošanu uz talām distancijam ar limuzīnu, autobusu vai personīgu transportu. Ērts praktiski jebkuram laikaapstakļiem. Ir reiķināts ne uz ātrumu, bet uz visādu interesantu objektu apskatišanu, kuri ir attalumā.

Auto-kvests IGRARIGA
Komandas kvests IGRARIGA
Kvest-animācija IGRARIGA
Komandas
Animacija
Lomu kvests

Lomu kvests vai kabinete – tas ir spēle ar lomu un mērķu sadalīsāna un kopīgais mērķis priekš visiem. Spēle ir ļoti jautra, azarta un neprasa speciālas zināšanas. Tādu kvestu var piepildīt ar pārģerbšanu un uztaisīt neaizmirstamo fotosessiju.

Antiekskursija IGRARIGA
Lomu kvests IGRARIGA
Antiekskursija

Antiekskursija vai pilsētas piedzīvojums – tiem, kuri grib spēles forma iepazīties ar Rīgu vai lābāk uzzināt pilsētu un interesantas vietas, kuri ir paslēpti no mūsu acis.

Quest-battle IGRARIGA
Parsteigums
Battle

Pārsteiguma kvests – gribat uzgavināt originālu dāvanu? Palidzēsim organizēt kvestu ar dāvanu mēklēšanas mērķi. Ar interesantam piedzīvojumiem kvestā maršrūtā.

Quest-battle – apmacīsim bērnus pašus, ar vadītāja palidzību, izdomāt kvestu priekš prietinieka komandu un lai draugi paskrietu. Paskatīsim kuras komandas ceļš būs grūtākais.

Pārsteiguma kvests IGRARIGA
Kino kvests

Kino-kvests – tas ir jaums stilīgs formats. Jūs kļūsiet ne tikai aizraujošas sameklēšanas dalibniekiem, kā arī kinofilma varoni. Tas filmas skatīšana vēl ne vienu reizi atgriezīs visjautrākas svētku momentus.

Artterritorija IGRARIGA
Kino-kvests IGRARIGA
Artterritorija

Artterritorija – kvests, kurā piedālas vairumā aktieru, teātra un kino darbnīcas. Papildīs jebkūru mūsu scenāriju un būs sastadīts individuāli.

Meistaru pilseta
Meistaru pilsēta IGRARIGA

Meistaru pilsēta – kvests ar radošam darbnīcam un aktiera meistarklasem. Tiem, kuriem patīk piecāties ar noderīgam zināšanam un negrib būt pūlē. Papildīs jebkūru mūsu scenāriju un būs sastādīts individuāli.

bottom of page