top of page
up

Papildinajums jebkurai programmai:


Radoša mini-darbnīca (10-15 min)

amuletu izgatavošana, rokdarbi kvesta temātikā: 

materiāli: 10 eiro komandai

Kulināra darbnīca (10-15 min)

kosmiskas, maģiskas vai pirātu mirstūras gatavošana vai burvīgu konfekšu ražošana

produkti meistar-klasei: 10 eiro komandai

Visas darbnīcas un meistarklases ar aktieriem un meistariem  (20-40 min un vairak)

Cena atkarīga no programmas (no 40 eiro).

"Art-kvests” un “Meistaru pilsēta”  programmam vai kā papildinājums jebkuram citam scenārijiem.

birthday.png

Noformejuma dizaina darbnīca

Kā padarīt savu istabu majīgāk? Kā sagatavot telpu svētkiem? Kā dekorēt galdu vai citas mēbeles? Visu var uzzināt mūsu noformējuma darbnīcā. Dekora elementi, krāsu kombinācijas, tematiskie dekori, davanu noformējums – visu var iemacīt!

hamlet.png

Aktieru meistarklase

Trageģija vai komeģija? Vai Jums gribētos uzzināt paris neslēpumus no profesionāļiem? Sapņojat par karjeru Holivūdā? Tad Jums vajadzētu apmeklet mūsu aktieru meistarklasi! Tas labi attīsta uzmanību, ieverību un palīdz attapties no kautrības. Un vissvarīgakais - attīstīt iztēli. Nāciet pie mums un uzinājiet kā uzsākt aktiera karjeru.

brushes.png

Gleznošanas un graffiti darbnīca

Jums liekas kā zimēšana nav priekš Jums? Mes droši zinam, kā tas nav taisnība! Mūsu zimēšanas darbnīcā zīmēt var jebkurš! Viss ir atkarīgs tikai no Jūsu interesiem. Klasiska tehnika, kubizms? Mes arī varam iemācīt graffiti iemaņam vai jebkurai citai tehnikai.

mime.png

Cirku meistarklase

Spīdēt zem cirka kupola – tadag nav tikai sapnis! Gribat lielities ar cirka trikiem draugu lokā? Mēs varam organizēt Jums īstu cirka meistarklasi. Iemācīt žonglet ar dažiem priekšmetiem un atklāt dažu triku noslēpumus.

Varbūt Jums gribas kļūt par ielas mimu? Bet nevar iziet ar “parastu”seju. Mes paradīsim kā izveidot mima grimu.

vase.png

Keramika.

Jā Jūs nebaidaties būt netiram, tad keramikas meistarklese ir tieši priekš Jums! Pameiģinājiet sevi varena podinieka lomā. No sakuma līdz galam izveidot rotājumus vai davanu tuviniekiem. Un jā Jūs domājat, kā podinieka darbs nav priekš Jums – mēs piedavājam gatavus darbus krasošanai.

lego.png

Lego roboti

Jums un Jūsu bērnam patīk lego? Lieliski! Tad mūsu meistarklase paradīs, kā no kluču kaudzes izveidot veselu robotu! Tas būs interesanti ne tikai puišiem, bet arī meitenem un pilnveidot savas iemaņas.

turntable.png

Muzikālā meistarklase

Jā Jūs esat mūzikas fanats, tad mūsu meistarklase palīdzēs Jums un Jūsu draudiem izveidot veselu orķestri! Jus varesiet pameiģināt dažādus muzikālus instrumentus, tajā skaitā arī retus un oriģinālus. Parasta karote var skanēt pavisam citādi, jā pareizi ar viņu spēlēt! Nāciet, veidojat mūziku un iespējams tieši Jūs busiet nākamaja hita autors.

Deju meistarklase

Mūzika pamost kustību un Jūs nevarat sedēt vienā vietā? Tad Jums vajadzētu pameiģināt sevi dejosanā. Bet kādas dejas – tas ir Jūsu izvēle! Kopā mēs varam iemācīt dejas pēc Jūsu izvēles vai iemācīt dažadu deju iemaņas – austrumu, vaļsu, flamenko un daudz citu!

dancing (1).png
sing.png

Vokālā meistarklase

Laikam, katrs dzied dušā vai pie spoguļa. Tad kapēc Jums nepameiģināt mūsu vokalo meistarklasi, attistīt savu balsi un pilnveidot dažādas balss tehnikas. Vai Jūs parasti gribat dziedāt karaoke ar draugiem? Tad tas ir laba iespēja apvienoties!

test-tube.png

Ķīmiķa skola

Jusu bērnam patīk zinātniskie ekperimenti un viss jauns un neparasts? Tad Jums vajadzētu apmeklēt mūsu jauno ķīmiķu skolu. Šejt Jūs varat uzzināt daudz jaunas un interesantas lietas, piemēram, kas ir natrija hlorīds! Paskatīties neparastus eksperimentus un arī piedalīties ekperimentos paši.

clothing.png

Stilistu darbnīca

Jūs sekojat visam modes tendencem? Sapņojat izveidot savu oriģinālo LOOK? Varbūt mūsu darbnīcā Jūs atradisiet savu unikālo tēlu. Un jā jums mājās ir daudz nevajadziku mantu, tad piedavājam Jums kostomaizingu. Nekad nedzirdējat?

Kastomaizings – tas ir jau gatavo mantu dekorēšana un pārveidošana pēc Jūsu izvēles.

video-play.png

Clipmaker studija

Klipu filmēšana nav tik grūta, vajag tikai lielu gribi. Tadad mūsu klipmeikera studijā to var izdarīt katrs! Savāciet draugus un filējatiem galēnajā lomā, uzziniet klipu filmēšānas galvenus noteikumus, kā ielikt klipā mūziku un kas slejpas aiz kameras! Viss tas un daudz ko citu musu klipmeikera studijā!

Austrumu cīņas meistarklase

Dzīve ir kustība, bet austrumu cīņas arī dzīļa filosofija. Tada meistarklase būs interesanta ne tikai sportiskiem un aktīviem zēniem, bet arī meitenem. Pameiģināt dažādus austruma cīņas: karatē, ajkido, thekvando un citus. Katrs atradīs sev kaut-ko jaunu un, iespējams, atrast savu karavīra ceļu.

karate.png
camera.png

Kino-darbnīca

Visiem kinomaniem patīk mūsu kinomeistardarbnīca! Jūs izzināsiet dažus kino-noslēpumus, iemācīsities pozēt kamerai un nedaudz kino-meistaru nospēpumus. Varbūt Jūs paši gribat izveidot filmu kopā ar draugiem vai radiniekiem? Tad īsts laiks lai izdomāt lomas, kas būs režīsors, scenarists un operators? Izvelējaties? Tad motors!

mask.png

Akvagrima meistarklase

Tas ir meistarklase lai pārverties jebkura cita. Jūs varat kļūt par briesmīgu zombiju vai par brinišķigu tauriņu. Pateicoties mūsu meistarklasei Jūs varat kļūt par jebkuru pat bez gleznotāja iemaņam.

sherlock-holmes.png

Detektīvu skola

Beikera ielā notika liela laupīšana! Un šejt vajad visu-visu-visu palidzība! Kā pareizi savākt pierādījumus, analizēt un nokartot šo sarežģīto lietu – palīdzēs mūsu detektīvu skolā. Sait var pilnveidot uzmanību, intuiciju un loģīsko domāšanu. Jūs varēsiet nokartot jaunu noziegumu? Atkarīgs tikai no Jums!

Tagad arī speciālais piedāvājums – mēs varam uzaicināt īsto detektīvu, lai viņš atklātu dažus noslēpumus jaunājiem detektīviem!

Cepuru darbnīca

Man patīk cepures. Cik daudz man tas bija! Viņas ir elegantas un ekscentriskas, jaukas un dramatiskas un katra izprieca (c) Sofi Loren. Freska, cilindrs, trilbi, kanotje un gaučo! Tas nav tikai skaņas, tas ir cepuru pasaule! Jā Jūs sapņojat pilnveidot savu garderobi ar unikālo cepuri tad ātrāk vajedzētu apmeklēt cepuru darbnīcu. Kā arī Jūs varat apmeklēt meistarklasi gatavas cepures dekorēšanai.

wizard.png
tshirt.png

Uz krekliem, somam un tt zīmēšanas meistarklase

Tagad zīmēt uz krekliem var jebkurš! Tas ir lieliska dāvana sev, draugiem vai radiniekiem! Jā Jūms ir lielas svinības, tad mēs piedavājam uztaisīt vienu kreklu uz kura katrs viesis varēs atstāt atmiņu. Zīmēt var ne tikai uz krekliem, var apzīmēt jebkuru garderoba priekšmetu. Vai Jūs jau zināt ko uzzīmēt?

bottom of page